Dzień Tolerancji...

100 761416 listopada w całej Europie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Tolerancji, natomiast 20 listopada przypada Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Z tej okazji 20 listopada w naszej szkole odbył się apel przygotowany przez Samorząd Uczniowski, podczas którego uczniowie przedstawili społeczności szkolnej znaczenie tolerancji w codziennym życiu.

Uczniowie mogli oglądać plakaty przygotowane na zajęciach, które zdobiły szkolne korytarze, czytać sentencje i hasła rozwieszone na gazetce. Uczniowie klas IV-VI przygotowali również koszulki na których widniały hasła o tematyce tolerancji i prawach dziecka.
Podsumowaniem apelu było hasło, które powinno towarzyszyć nam każdego dnia: „Każdy inny, wszyscy równi".

indeks

Jolanta Stranc