W dniu Waszego święta...

DSC 0116    Uczniowie naszej szkoły potrafią okazać swym pedagogom wdzięczność za przekazywaną wiedzę, trud i serce. 13 X z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowali uroczysty apel. W odchodach szkolnego Święta Edukacji Narodowej uczestniczyli pani Jolanta Zalesińska skarbnik Miasta i Gminy Piotrków Kujawski reprezentująca pana Sławomira Boguckiego burmistrza Miasta i Gminy Piotrków Kujawski, pani Joanna Karmowska przewodnicząca Rady Miejskiej w Piotrkowie Kujawskim, ksiądz prałat Zbigniew Cabański proboszcz parafii Piotrków Kujawski, ksiądz Ignacy Myszyński proboszcz parafii Połajewo, pan Sławomir Kawczyński wiceprzewodniczący Rady Miejskiej, pan Tomasz Jaroński przewodniczący komisji oświaty, emerytowany dyrektor naszej szkoły pan Edward Kubisiak wraz z małżonką oraz emerytowana pani woźna Mirosława Brzezińska, druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej z Połajewa oraz Dębołęki – Rudzka Dużego, zarząd Rady Rodziców z przewodnicząca panią Małgorzatą Marciniak.

Dzieci zaprezentowały program artystyczny. W sposób humorystyczny ukazały realia współczesnej szkoły. Wesołą piosenką i zabawnym tekstem dostarczały widzom wiele miłych i estetycznych wrażeń. Następnie nauczyciele i zaproszeni goście zostali przez dzieci obdarowani własnoręcznie wykonanymi kwiatkami ze słodką niespodzianką. Do życzeń dołączyli się uczestnicy uroczystości przekazując nauczycielom wiele ciepłych i miłych słów. Święto Edukacji Narodowej minęło w bardzo przyjemnej atmosferze.

Sławomira Kowalska