XXIV finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

serce    W piątek 08.01.2016 r. w naszej szkole odbył się XXIV finał WOŚP. W tym roku zbierane są pieniądze na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.
Już od kilku tygodni p. Błażej Barczak oraz p. Katarzyna Pietrzak czynili wspólnie z uczniami przygotowywania do wzięcia udziału w tej niepowtarzalnej akcji.

Z tej okazji w naszej szkole można było kupić wyśmienite gofry. Produkty zostały ofiarowane przez rodziców a wypiekiem zajęli się pracownicy obsługi. Wszystkie pieniądze z zakupu gofrów trafiły do puszek naszych wolontariuszy. A tegorocznymi wolontariuszami byli uczniowie kl. V: Martyna Drzewiecka, Aleksander Michalak, Mateusz Mikołajczak, Patrycja Zachwieja oraz Aleksandra Zarzeczna. Szkolny finał uświetniły występy taneczne dziewcząt z kl. V: Alicji Czajkowskiej, Weroniki Śmigiel, Patrycji Zachwiei. Ich popisy taneczne zostały słusznie nagrodzone wielkimi brawami.
Z radością oznajmiamy, że udało nam się zebrać 1730,09 zł! To najlepszy wynik wśród szkół podstawowych w gminie Piotrków Kujawski.
Z całego serca dziękujemy wszystkim wolontariuszom, uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom obsługi, którzy tak wspaniale i bezinteresownie zaangażowali się w kolejny - XXIV już - finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w szkole.

Katarzyna Pietrzak