Zabawa Choinkowa...

DSC 0098Dnia 28 stycznia 2017 roku w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa. Był to bardzo ważny dzień dla naszych uczniów, gdyż tego dnia odwiedził nas również Święty Mikołaj. Na wstępie Pani Dyrektor Elżbieta Niedziałkowska serdecznie powitała wszystkich gości zgromadzonych w remizie OSP Dębołęka – Rudzk Duży.

Uroczystość uświetniły występy uczniów kl. I, II, III i VI, które zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne. Dzieci wcielały się w rolę aktorów, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Ich występy zostały nagrodzone gromkimi brawami. Następnie wszyscy bawili się w rytm muzyki. Atrakcją imprezy były różne zabawy organizowane dla uczniów. Przy akompaniamencie pana Susłyka czas uciekał nieubłaganie szybko. Na uroczystości nie zabrakło również poczęstunku dla dzieci, o który zadbały panie z Rady Rodziców. Goście znajdujący się na sali również mogli wypić ciepłą herbatę i skosztować pysznych ciast własnego wypieku. Na koniec uroczystości odwiedził nas długo oczekiwany Święty Mikołaj, który rozdawanymi paczkami sprawił dzieciom wiele radości. Był to miły i niepowtarzalny dzień, który doskonale rozpoczął upragnione ferie zimowe.

Aleksandra Starosta