Dzień Matki ...

DSC 0163   Dnia 25 maja 2017 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość Dnia Matki. Jak co roku był to dzień bardzo uroczysty i wyjątkowy. Na wstępie pani dyrektor Elżbieta Niedziałkowska powitała zebranych gości, a w szczególności świętujące tego dnia wszystkie mamy.

Następnie głos zabrały dzieci z klasy O – III, które zaprezentowały wiersze i piosenki, dziękując swoim mamom za codzienny trud w ich wychowanie. Na koniec pani dyrektor złożyła wszystkim mamom życzenia z okazji ich święta, a uczennice z klasy VI obdarowały je słodyczami. Uroczystość zakończył słodki poczęstunek w klasach. Czas spędzony wspólnie upłynąłw miłej i ciepłej atmosferze. Na pewno na długo pozostanie w pamięci dzieci i ich gości.

Aleksandra Starosta