Festyn Rodzinny w Szkole Podstawowej w Dębołęce...

DSC 0140    Już 11. raz w naszej szkole odbył się Festyn Rodzinny, nawet data organizacji podkreśliła lata tradycji – 11 VI 2017r. Tłumnie przybyły dzieci z rodzinami, absolwenci szkoły, mieszkańcy Dębołęki i okolic, zaproszeni goście, których powitała dyrektor szkoły pani Elżbieta Niedziałkowska. Organizatorzy festynu, nasi nieocenieni rodzice z Rady Rodziców, zadbali o licznych sponsorów imprezy i stanowiska kulinarne: grill, zapiekanki i hot-dogi, domowe wypieki, tradycyjny chleb ze smalcem i ogórkiem, kawę, herbatę i napoje.

Rodzice przygotowali również szeroką gamę przedmiotów na licytację, którą prowadziła pani Dorota Wysocka
i pan Jarosław Walczak, nad loterią fantową, gdzie każdy los był wygraną, czuwały panie Elżbieta Kozłowska, pani Monika Ciesielska i pani Halina Adolska. Nauczyciele, pani Aldona Sotnik, Pani Dorota Wysocka, pani Jolanta Kapturska, pani Aleksandra Starosta, pani Monika Ciesielska, pani Katarzyna Pietrzak, pani Beata Skrzynecka, pani Monika Pietrzykowska, pani Sławomira Kowalska, pan Błażej Barczak przygotowali wraz z uczniami piosenki, podziękowania, występy poszczególnych klas, inscenizację, liczne konkurencje sportowe, zabawy dla uczniów i rodziców. Nad oprawą muzyczną i nagłośnieniem czuwali pan Przemysław Zientara i pan Damian Marciniak. Wszyscy goście mogli podziwiać wóz strażacki, osobiście porozmawiać z żołnierzami 33 Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu, którzy prezentowali sprzęt wojskowy, a nasi milusińscy najwięcej czasu spędzili na dmuchanych zjeżdżalniach. Przy gościnnie zastawionych stołach spotykali się sąsiedzi, rodzice, dziadkowie uczniów, oglądając popisy artystyczne, sportowe, taneczne, wokalne swoich dzieci. Współuczestnicząc w zabawie tworzyli rodzinny klimat festynu.
Wobec powyższego pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy wsparli nasze przedsięwzięcie przede wszystkim za otwarte serce dla drugiego człowieka.

Beata Skrzynecka