Hej kolęda, kolęda...

WP 20180109 029   Jednym ze zwyczajów związanych ze Świętami Bożego Narodzenia są jasełka. Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Dębołęce, wcielając się w role Maryi, Józefa, pasterzy, aniołów i Trzech Króli, wprowadzili wszystkich w świąteczny klimat. Przedstawienie jasełkowe zaprezentowali społeczności szkolnej i zaproszonym gościom oraz wystąpili przed uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej.

Chcąc przedłużyć świąteczną atmosferę, zagościli w kościele pw. Świętej Trójcy w Połajewie i udali się z wizytą do mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Piotrkowie Kujawskim. Po występach zabrała głos przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego i w imieniu uczniów, złożyła wszystkim najserdeczniejsze życzenia świąteczne i noworoczne.

Monika Pietrzykowska