Festyn Rodzinny 2018...

DSC 0618   3 czerwca 2018r. już po raz dwunasty w naszej szkole odbył się Festyn Rodzinny. Mimo upalnego dnia przybyło dużo dzieci z rodzicami, absolwenci i mieszkańcy Dębołęki oraz okolicznych miejscowości. Jak co roku przybyli zaproszeni goście. Wspaniali rodzice z Rady Rodziców postarali się o licznych sponsorów imprezy. Nie zabrakło wiejskiego kącika, grila, zapiekanek oraz przepysznych domowych ciast.

Licytację przedmiotów przygotowanych przez rodziców prowadzili nauczyciele. Wielkim powodzeniem cieszyła się też loteria fantowa. Najwięcej radości sprawiła dzieciom kąpiel pianowa, którą zorganizowali piotrkowscy strażacy. Wielką atrakcją dla najmłodszych były dmuchane zjeżdżalnie i radiowóz policyjny. Policjanci demonstrowali bogate wyposażenie, które jest niezbędne
w ich służbie. Odbyły się też zawody sportowe, w których rywalizowali uczniowie z nauczycielami (wszyscy uczestnicy opanowali zawołanie: lewa-prawa). W czasie uroczystości dzieci na scenie przedstawiały wokalne i kabaretowe umiejętności. Uczniowie, rodzice i zaproszeni goście mile spędzili czas. Wspólna zabawa i rodzinna atmosfera sprawiły, iż zapracowani rodzice na nowo mogli odkryć jak bardzo ich pociechy i oni sami potrzebują radości, ciepła i bliskości.
Dziękujemy licznym sponsorom oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wsparli nasze działania.

Elżbieta Kozłowska