XIII Festyn Rodzinny...

DSC 0188    Już 13. raz w naszej szkole odbył się Festyn Rodzinny. Tłumnie przybyły dzieci z rodzinami, absolwenci szkoły, mieszkańcy Dębołęki i okolic, zaproszeni goście, których powitała pani dyrektor szkoły. Organizatorzy festynu, nasi nieocenieni rodzice z Rady Rodziców, zadbali o licznych sponsorów imprezy i stanowiska kulinarne: grill, zapiekanki i hot-dogi, domowe wypieki, tradycyjną grochówkę, herbatę i napoje. Można było skosztować smakowitych burgerów z gęsiny, smalec i pasztet na stanowisku przygotowanym przez Fundację Hodowców Polskiej Gęsi Białej.

Rodzice zorganizowali również szeroką gamę przedmiotów na licytację i wspólnie z dziećmi na loterię fantową, gdzie każdy los był wygraną. Nauczyciele wraz z uczniami przygotowali piosenki i występy. Liczne konkurencje sportowe, zabawy dla uczniów, zjeżdżalnie ufundowała Rada Rodziców. Wszyscy goście mogli podziwiać wóz strażacki. Przy gościnnie zastawionych stołach spotykali się sąsiedzi, rodzice, dziadkowie uczniów, oglądając popisy artystyczne, sportowe, taneczne, wokalne swoich dzieci. Współuczestnicząc w zabawie tworzyli rodzinny klimat festynu.
Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom, którzy wsparli działania naszej Rady Rodziców.

B. Skrzynecka