Dzień Pluszowego Misia...

DSC 0099   Dzień Pluszowego Misia powinno obchodzić każde dziecko. Wszyscy posiadają bądź posiadali własnego ulubionego pluszowego misia. Często jest on kumplem do zabawy, kompanem do podróży i przyjacielem, któremu można wszystko powiedzieć. Niezależnie od tego, jak wygląda ulubiony miś dziecka, jest on najczęściej jednym z jego najlepszych przyjaciół.

25 listopada 2019 roku obchodziliśmy w naszej szkole to niezwykłe święto – Dzień Pluszowego Misia .Uczniowie klas młodszych tego dnia przynieśli do szkoły swoje ulubione misie. Był czas na bajki, piosenki, rysunki oraz wspólną zabawę ze swoimi ulubieńcami.
Następny dzień był zwieńczeniem tego święta. We wtorek bowiem, gościliśmy w naszej szkole panie z BioKu, które również przybyły do nas ze swoim ogromnym białym misiem. Różnokolorowe mięciutkie, puchate, małe i całkiem duże misie również towarzyszyły dzieciom podczas tego spotkania. Panie umiliły im czas czytając bajki o misiach. Na koniec nasi uczniowie otrzymali pamiątkowe emblematy tych mięciutkich zwierzątek. Wszyscy byli bardzo zadowoleni z wizyty naszych gości.
   Te dni upłynęły w miłej, ciepłej atmosferze, w poczuciu, że świat bez przyjaciół byłby bardzo smutny.

Aleksandra Starosta