Niech żyje bal...

DSC 0188   W sobotę 22 lutego br. społeczność naszej szkoły bawiła się na balu karnawałowym połączonym z zabawą choinkową. Po oficjalnym otwarciu imprezy przez Panią Dyrektor, zaczęła się prezentacja części artystycznej o tematyce zimowej. Przedstawienie rozpoczęły dzieci z oddziału przedszkolnego, później kolejno zaprezentowali się uczniowie z kl. I-III. Występ tańcem i śpiewem wzbogaciły dziewczyny z kl. VIII.

Program artystyczny zamknęły dziewczynki z kl. III i I, które tanecznym krokiem zaprosiły wszystkich do wspólnej zabawy. Pomysłowość rodziców i dzieci w wymyślaniu karnawałowych stylizacji przeszła wszelkie oczekiwania. Na parkiecie tańcowali m.in. niezwykle efektowna Statua Wolności, Pan Traktorek, Kaktus, Murzynek Bambo, Klocek Lego, Pani Mikrofalówka, Ksiądz Proboszcz, Siostra Zakonna, a nawet...Frytki z Mc Donalds'a. Było też wiele innych pięknych postaci, księżniczek, piratów, … Najlepsze przebrania zostały nagrodzone. Uczniowie przez kilka godzin bawili się w rytmie muzycznych hitów. Niezawodne Mamy zadbały również o nasze brzuszki, serwując przepyszne hamburgery i organizując sklepik z przekąskami. Nad bezpieczeństwem imprezowiczów czuwała kadra pedagogiczna naszej szkoły z Panią Dyrektor na czele. Pod koniec imprezy swoją obecnością zaszczycił nas sam Św. Mikołaj z workiem pełnym prezentów i sztabem pomocników. To był naprawdę piękny bal!

Kazubowska Sylwia