Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022...

DSC00040    Rozpoczęcie nowego roku szkolnego jest ważnym wydarzeniem dla wszystkich uczniów, a szczególnie dla dzieci, które po raz pierwszy przekroczyły mury naszej szkoły. 1 września uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Dębołęce przywitali nowy rok szkolny 2021/2022. W trosce o bezpieczeństwo nie odbył się uroczysty apel, nie odśpiewaliśmy wspólnie hymnu, nie zabrzmiał też pierwszy dzwonek.

O godzinie 9.00 na dzieci oczekiwali wychowawcy i Dyrektor Szkoły. Po przywitaniu uczniowie udali się do klas. Dzieci przybyły do szkoły z optymistycznym nastawieniem i ogromnym zapałem do pracy.
Życzymy wszystkim dzieciom wielu sukcesów, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil w murach naszej szkoły.

Jolanta Stranc