Tak niedawno żeśmy się spotkali...

DSC00317  24 czerwca 2022r. po raz ostatni w tym roku szkolnym w naszej szkole zadzwonił dzwonek. Uroczystość zakończenia roku szkolnego rozpoczęła Pani dyrektor Elżbieta Niedziałkowska witając zaproszonych gości, rodziców oraz całą społeczność szkolną. Następnie nastąpiło uroczyste odśpiewanie hymnu państwowego. W krótkim przemówieniu pani dyrektor podsumowała mijający rok oraz podziękowała rodzicom i organowi prowadzącemu szkołę za współpracę. W imieniu społeczności szkolnej pożegnała również panią Halinę Adolską, która odchodzi na zasłużoną emeryturę.

W dalszej części nastąpiło wręczenie świadectw z wyróżnieniem, dyplomów i nagród książkowych uczniom klas I-VII, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce.

Zanim ósmoklasiści opuścili mury naszej szkoły, złożyli uroczyste ślubowanie, po którym nastąpiło wręczenie świadectw oraz pamiątkowych listów gratulacyjnych rodzicom Natalii, Aleksandry i Amelii, za wzorowe wychowanie swoich dzieci i osiągnięcie przez nich wysokich wyników w nauce. Do podziękowań i gratulacji dołączyli się też zaproszeni goście. Natalia i Aleksandra za wybitne wyniki w nauce, otrzymały stypendia z rąk Burmistrza Miasta i Gminy w Piotrkowie Kujawskim.

Następnie nastąpiła część artystyczna, podczas której uczniowie kończący edukację w naszej szkole podziękowali Pani dyrektor, wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom za codzienny trud włożony w ich nauczanie i troskliwą opiekę każdego dnia. Nie zabrakło też miłych i żartobliwych wspomnień o absolwentach, którzy w humorystyczny sposób zostali pożegnani przez siódmoklasistów. Również Rada Rodziców pożegnała absolwentów upominkami.
Na koniec Pani Dyrektor podziękowała wszystkim za przybycie, a na długo wyczekiwane wakacje życzyła uczniom dużo słońca i wakacyjnych przygód.
Po apelu uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas. Uczniom, nauczycielom, rodzicom i pracownikom szkoły życzymy bezpiecznych wakacji, dużo słońca i odpoczynku na łonie natury, natomiast absolwentom życzymy powodzenia i dostania się do wymarzonych szkół.

Jolanta Stranc