Dzień Pluszowego Misia...

IMG20221125095858   25 listopada 2022 roku odbył się w Publicznej Szkole Podstawowej w Dębołęce Dzień Pluszowego Misia. W przedsięwzięciu brały udział dzieci z klas 0- III. Maluchy przyniosły do szkoły mnóstwo pluszaków, najczęściej były to misie, małe, duże, ale i pieski, świnki, kotki i inne pluszowe zwierzaki i stwory. Przytulanki towarzyszyły dzieciom podczas lekcji i przerw. Siedziały na ławkach, krzesełkach, spacerowały z uczniami na korytarzu.

Ponadto dzieci na lekcjach prezentowały swoje maskotki i opowiadały ich historie. Niektórzy rysowali ich portrety, przedstawiali momenty, w których pluszaki pierwszy raz znalazły się w ich domach. Dzień Pluszowego Misia to niezwykłe i magiczne doświadczenie, które dostarczyło maluchom wielu niezapomnianych wrażeń.

Jolanta Kapturska