Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy...

IMG 8651   Po raz kolejny w Publicznej Szkole Podstawowej w Dębołęce wybrzmiały trąbki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W pierwszych dniach stycznia ze sztabu w Piotrkowie odebrana została puszka WOŚP-u. Wolontariusze z klas VII i VIII pod kierunkiem p. Beaty Sas Wisłockiej oraz p. Elżbiety Gardyza-Piotrowskiej rozpoczęli systematyczną zbiórkę pieniędzy, której celem był zakup sprzętu na walkę z sepsą.

W naszej szkole przez cały miesiąc cel akcji wspierali wszyscy ludzie dobrej woli niosąc pomoc i nadzieję potrzebującym. Na uroczystym apelu młodzież słowem i piosenką w wyjątkowy sposób zaakcentowała potrzebę niesienia pomocy, dzielenia się i podawania serca i dobra dalej. Złożyła również podziękowanie całej społeczności szkolnej za szczodrość i ofiarność, a Wielkiej Orkiestrze za kolejne, wyjątkowe granie.

Elżbieta Gardyza - Piotrowska