Bieg Radości...

IMG 9197  7 czerwca 2023 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Dębołęce z okazji Dnia Sporu odbył się Bieg radości. Bieg przeznaczony był dla dzieci i młodzieży w wieku od 11 do 15 lat. Rywalizacja miedzy uczniami przebiegała na dystansie 600, 800 i 1200 metrów.
Celem biegu było przekazywanie pozytywnej energii i radości, promocja aktywnego stylu życia i aktywizacja młodzieży szkolnej do aktywności ruchowej oraz integracja dzieci i młodzieży.

Piękna pogoda oraz pozytywny nastrój uczestników i kibiców tego dnia sprawiły, że było to radosne w sportowej rywalizacji przeprowadzone przedsięwzięcie.
W zawodach brali udział uczniowie i uczennice klas IV-VIII.
Mistrzynią biegu klas IV – VI została uczennica klasy V Julia Gosztkowska.
W grupie dziewcząt klas VII – VIII zwycięstwo wywalczyła uczennica klasy VIII Wiktoria Deręgowska.
Mistrzem biegu klas IV – VI został uczeń klasy V Sebastian Czajkowski.
W grupie chłopców klas VII – VIII I miejsce wywalczył uczeń klasy VII Adrian Czajkowski.
Najszybciej biegającym uczniom i uczennicom gratulujemy wytrzymałości, siły, krzepy, kondycji, a przede wszystkim zwycięstwa.

Dorota Wysocka