Jasełka 2023...

IMG20231221131548   Kilka dni przed Świętami Bożego Narodzenia nasza szkoła zamieniła się w prawdziwą betlejemską stajenkę, kiedy to uczniowie wzięli udział w wyjątkowym przedstawieniu jasełkowym. To nie tylko artystyczna prezentacja, ale przede wszystkim świadectwo wspólnej pracy, zaangażowania i radości.
Przygotowania do jasełek trwały kilka tygodni, a już od samego początku widać było, że wszyscy chcą uczynić to wydarzenie niezapomnianym.

Na scenie pojawili się mali aktorzy w tradycyjnych kostiumach, przenosząc nas do czasów narodzin Jezusa. Widownia miała okazję podziwiać grę postaci biblijnych, w tym Maryi, Józefa, aniołów czy pasterzy. Nasi artyści zaskoczyli nie tylko umiejętnościami aktorskimi, ale również wspaniałym śpiewem kolęd.
Po zakończeniu przedstawienia zaproszeni goście złożyli wszystkim życzenia, a dzieci zostali obdarowani słodkimi niespodziankami. Jasełka to nie tylko okazja do prezentacji artystycznych talentów, ale również piękna tradycja, która wpisuje się w klimat świąt Bożego Narodzenia. Wydarzenie to stanowi doskonałą lekcję wartości, ucząc szacunku do naszych korzeni chrześcijańskich.
Jasełka w naszej szkole to niezapomniana przygoda. Niech Boże Narodzenie przyniesie nam wszystkim spokój, radość i wzajemną życzliwość.

A. Czajkowski, E. Kozłowska