Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

IMG20220901083512   Rozpoczęcie nowego roku szkolnego jest ważnym wydarzeniem dla wszystkich uczniów, a szczególnie dla dzieci, które po raz pierwszy przekroczyły mury naszej szkoły.
1 września uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Dębołęce przywitali nowy rok szkolny 2022/2023. Uroczystość tradycyjnie rozpoczęła Pani dyrektor Elżbieta Niedziałkowska witając przybyłych gości, rodziców, dzieci, grono pedagogiczne i pracowników obsługi. Następnie wszyscy zebrani odśpiewali hymn państwowy.

Pani dyrektor przypomniała również o rocznicy wybuchu II wojny światowej. W dalszej części przedstawiła grono pedagogiczne, które będzie pracowało w tym roku szkolnym oraz zdała relacje z prac remontowych wykonanych podczas wakacji.
Po oficjalnej uroczystości uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami. Dzieci przybyły do szkoły z optymistycznym nastawieniem i ogromnym zapałem do pracy.
Życzymy wszystkim dzieciom wielu sukcesów, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil w murach naszej szkoły.

Jolanta Stranc